Kalendář akcí
 

Samotné nás s Rady překvapilo, kolik angličtiny naši dvouleťáci pobraly. A tak je tady malé shrnutí toho, co jsme se společně v Kometě naučili a můžete opakovat o prázdninách. Víte přeci, že děti se rychle učí, ale také rychle zapomínají. Tak až budete potřebovat něco rychle udělat, pusťte jim nějakou oblíbenou písničku, kterou znají z Little Stars...

Přijďte ve čtvrtek 25. května zažít Zázraky! Celý program Kometa, který začíná v 9:00 hodin, povede zakladatelka Famtoys s.r.o., Janička Pastelková-Famtoysková.
Dáme dětem originální omalovánky... a Crayola pastelky, voskovky nebo fixky (100% vypratelné!!!)... k tomu pár prima báječných kostek... Jaké? Červené, zelené, žluté a modré od Clics....

Milé maminky, přijde mezi nás opět pohádkový dědeček, který nám přečte další pohádky pro naše nejmenší děti. Připomeňme si, že
dědeček nám přečetl pohádku O veliké řepě a ........teď si nemohu vzpomenout jak se jmenovala ta další pohádka. Kdopak nám správně odpoví název další pohádky, kterou nám přečetl dědeček?

Poslechněte si prezentaci o tom, jak lze díky konkurenčnímu boji na finančním trhu bez větší námahy ušetřit tisíce korun měsíčně.
Poradíme Vám, jak se ve 21. století orientovat v chaosu nabídek finančních institucí a na co si při sjednávání dávat pozor.
Představíme Vám společnost GFS, naše postavení vůči finančnímu trhu a to, jakým způsobem pro Vás...

Milan Sypěna, grafik na volné noze je jedním ze spoluautorů zábavně naučné hry Hravá Praha. Na přednášce nás seznámí se zákulisím vzniku takové hry, jaké trable mohou autory potkat i to, jak vlastně hra nakonec dopadla a funguje. Dozvíme se pro koho je hra určena a co vlastně vedlo autory k tomu tuto hru vytvořit.

Přijďte se pobavit na dětský karneval do Komety v Praze-Kateřinkách:)
Čeká nás exkurze do dětského světa kostýmů a co letos letí za masky:)
V průběhu karnevalového veselí, tanců a her vyhodnotí naše porota nejoriginálnější masky.
Vytvoříme si originální škrabošky a těšte se i na tombolu:)

Nočník

16.02.2017

Ve čtvrtek 16.2. 2017 si popovídáme na téma: kdy je dítě připravené na nočník.